شرکت CNTIC به عنوان يکی از شرکت های باسابقه در زمینه های مختلف صنعتی و انرژی، فعاليت خود رادر کشورمان از حدود بیست سال پیش آغاز و هم اکنون در کنار سایر پروژهای خود در سراسرجهان فعالیت های زیادی را در کشورمان به همراه چندین نیروگاه بادی و من جمله نیروگاه بادی آبان به عهده دارد. اين شرکت از جمله با سابقه ترین پیمانکاران عمومی در بخش های مختلف صنعت از کشور چین در کشورمان بوده و قراردادهای برجسته بسیاری در زمینه های مختلف بر عهده و از آنها به خوبی بر آمده است.

 

شرکت XEMC نیروی بادی چين شاخه شرکت مادر XEMC ، به عنوان شرکت برترمادر تخصصي اين صنعت در چين طراح و سازنده توربين های بادی، فعاليت خود را از سال 1936 آغاز نمود. محصولات اين شرکت هم اکنون در کشورهای مختلف دنیا من جمله هلند، بلغارستان و مجموعه کشورهای اتحاديه اروپايی و آسیایی من جمله ژاپن با اخذ گواهينامه های بين الملی معتبر، به صورت گسترده مورد استفاده بوده و تعامل اين شرکت با مراکز تحقيقاتي همزمان با رشد و پيشرفت اين صنعت سبب شده تا اين شرکت سهم عمده ای از بازارهاي بين المللي را به خود اختصاص دهد. شرکت XEMC Darwind به عنوان شرکت طراح از هلند عهده دار طراحی محصولات این شرکت میباشد.

 

شرکت HYDROCHINA  به عنوان یکی از سه شرکت برتر مهندسی حوزه انرژی در کشور چین ، به عنوان يکی ديگر از شرکت های همکار شرکت توربين بادی آبان در طراحی و اجرای پروژه مزرعه ی بادی آبان حضور دارد. شرکت Hydrochina به عنوان شرکت مهندسی قرار داد EPC نیروگاه بادی 52 مگاواتی تاکستان، تا بحال چندين پروژه را با موفقيت در مناطق مختلف جهان به انجام رسانده است که از جمله می توان به طراحی بیش از 6000 مگاوات نیروگاه بادی در کشورهای مختلف دنیا اشاره كرد.

صفحه اصلی

درباره شرکت

شرکت ها و موسسات همکار

مزارع بادی آبان

ارتباط با ما